Loading...
DS Development

DS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K. jest polską spółką
deweloperską, która prowadzi swoją działalność od 2011 r.
Oferujemy Klientom wysokiej jakości mieszkania, domy
oraz apartamenty zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią. Od początku działalności oddaliśmy do użytku inwestycje: Twin Park,  Fourplex, a także pierwsze etapy osiedla Harmony i Apartamentów Anchoria. W maju 2018 zakończyliśmy budowę i uruchomiliśmy Aparthotel Anchoria (1 z 2 planowanych budynków inwestycji).


Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji inwestycji Harmony i Fourplex 2 w Dębogórzu, Twin Park II w Kosakowie oraz Apartamentów Anchoria w Mechelinkach.

PZFD LOGO

Firma DS Development należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, organizacji branżowej czuwającej nad poprawnym procesem zakupu mieszkania.

PZFD zrzesza firmy największe, sprawdzone, ze stabilną sytuacją finansową, a co najważniejsze - przestrzegające Kodeksu Dobrych Praktyk w relacji klient-deweloper. Przynależność firmy do PZFD to dla Klienta gwarancja bezpiecznego zakupu mieszkania.

W działalności DS Development kierujemy się hasłem „Think free”, stanowiącym fundament, wokół którego budujemy wartości firmy. Zespół tworzą młodzi i energiczni ludzie, stale generujący świeże pomysły.

Klientom proponujemy wyłącznie dobrze przemyślane i nowatorskie projekty. Naszą ofertę wyróżniają: oryginalna architektura oraz innowacyjne i wygodne rozwiązania. Starannie wybieramy lokalizacje nowych inwestycji, budując osiedla w otoczeniu natury, morza, a jednocześnie oddalone jedynie o kwadrans od centrum Gdyni.

Zaufało nam już ponad 700 Klientów, którym przekazaliśmy klucze do 330 mieszkań i domów.

Kluczem do sukcesu Firmy jest zaufanie oraz zadowolenie Klientów. Z tego powodu zapewniamy wybór sprawdzonych wykonawców, możliwość wykończenia Państwa nieruchomości w opcji "pod klucz", pomoc w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu oraz rzetelną obsługę naszych mieszkańców na każdym etapie kontaktu - od przedstawienia pierwszej oferty, poprzez proces umowy, kończąc na obsłudze posprzedażowej.

W ramach inwestycji oddaliśmy do użytku 136 mieszkań.
Lokalizacja: Kosakowo, ulice: Słonecznikowa, Dzikiej Róży, Paprykowa, Kminkowa
Realizacja: 2015 r.

 

W ramach inwestycji oddaliśmy do użytku 68 mieszkań.
Lokalizacja: Kosakowo, ul. Kalinowa
Realizacja: 2013 r.