Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nawiązaliśmy stałą współpracę z ekspertem finansowym. Do opieki nad klientami DS Development Sp. z o.o. Sp. k. został wyznaczony doświadczony ekspert finansowy:

Maciej Plutowski
tel. kom. 509-024-333
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jego zadaniem jest bezpłatne porównanie dla Państwa ofert banków, poprowadzenie procesu kredytowego od złożenia wniosku w banku do podpisania umowy i uruchomienia kredytu. Ofert na rynku kredytów hipotecznych jest bardzo wiele, dlatego zachęcamy do spotkania z Panem Maciejem Plutowskim. Nasz Ekspert wyjaśni różnice między poszczególnymi ofertami oraz pomoże wybrać tę najkorzystniejszą.

Dodatkowe korzyści wynikające ze współpracy z naszym działem ds. kredytów:

  • oferty wielu banków w jednym miejscu i możliwość zapoznania się ze szczegółową ofertą kredytową wraz z kosztami około-kredytowymi,
  • wszystkie dokumenty budowlane i deweloperskie przekazane bezpośrednio z biura sprzedaży,
  • pomoc przy kompletowaniu dokumentów i sporządzaniu wniosków do banku,
  • możliwość spotkania w siedzibie DS Development Sp. z o.o. Sp. k., w biurze w centrum Gdyni, Gdańska lub w dowolnie ustalonym miejscu.

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań.